Ankara dershane lys hazırlık denildiğinde akıllarda yer eden üniversite hazırlık kursumuz ile tüm öğrencilerimizi hedeflerine kolaylıkla ulaştırabiliyoruz. Özel butik sınıflarımız, en kaliteli rehberlik hizmetlerimiz, uzun yıllardır oluşturduğumuz tecrübelerimiz ve başarabilmiş öğrenci profili ile en iyi eğitimleri sunmaktayız.

Lys Hazırlık İçin Bizi Tercih Edin!

Lys hazırlığı için gerekli olan bütün hizmetleri sunabildiğimiz dershanemizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmelisiniz çünkü;

  • Alanında uzman en profesyonel eğitimleri sunan kaliteli eğitim kadromuz ile eğitim sumaktayız.
  • En güncel kaynaklar ve yeni nesil eğitimleri içeren soru bankaları ile eğitim hizmetleri sunmaktayız.
  • Fiziki açıdan en uygun sınıflarda 10 – 12 kişilik öğrenci gruplarına profesyonel eğitimler sunmaktayız.
  • En iyi rehberlik çalışmaları ile en başarılı öğrenci profili çıkarabilmekteyiz.
  • Başarabildiği için mutlu olmuş, özgüveni yüksek, araştırmayı bilen ve sorgulama kapasitesi yüksek, en iyi iletişim becerileri geliştirebilen, takım ruhu ile hareket edebilme potansiyeline kavuşabilen, çok yönlü düşünebilen, dünya vatandaşı olabilecek kapasitede öğrenciler yetiştirmekteyiz.

Ankara dershane lys hazırlık kursları ve uzman eğitim kadrosu sayesinde üniversitede en iyi bölümlere yerleştirebildiğimiz öğrenciler ile 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz eğitimler için bizi tercih edebilirsiniz.

Eğitim Gruplarımız

Uzun yıllardır tyt ve ayt eğitimlerini, sınav gruplarına, ara sınıflara ve mezun gruplara verebilmekteyiz. Hedefimiz ilk sınava girilen yılda, her öğrencinin hedeflediği puanı alarak istediği üniversitelerdeki yine talep ettiği bölümlere yerleşebilmelerini sağlamaktır. Bu prensip ile verdiğimiz derslere, rehberlik hizmetini de dahil ederek, en nihayetinde hedefine ulaşarak başarmış bireyler yetiştirebilmektir.

Tüm sınava yönelik konuların içerdiği derslerin konu anlatımlarını en iyi eğitimci kadrolarımız ile yaptığımız dersler ve soru çözümleri, yoğun deneme kampları ve sonrasında yapılan soru çözümleri ile öğrencilerimize en iyi eğitimleri kolaylıkla verebilmekteyiz. Öğrencilerimizin hepsi bireysel rehberlik hizmetlerinde ve sınırsız ders tekrarlarından faydalanabilme imkanına sahiptir.

Lys Ankara

Ankara dershane lys hazırlık kurs eğitimleri verdiğimiz dershanemizde özel butik sınıflar oluşturarak bireysel ve grup dersleri verebilmekteyiz. Hedefimiz bünyemizde eğitim alan bütün öğrencilerimizin hedeflediği ve hatta hedeflediklerinin de çok üzerinde puan alarak istedikleri üniversitelere kolaylıkla girebilmelerini sağlamaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.