Ankara Dikmen Dershaneleri

Ankara Dikmen dershaneleri içerisinde vizyon ve misyon farkımızla her zaman tercih edilen bir kurumu olmaktayız. Dershane olarak öğrencilerimize sadece eğitim vermekle yetinmeyip farklı donanımlar kazandıracak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun yıllar boyunca bu sektörde edindiğimiz tecrübeler ile öğrencilere en faydalı eğitim kataloğunu sunmaktayız. Özgüvenli, saygılı, sorumluluk sahibi, başarılı ve kendine artı değer katan öğrenciler yetiştiriyoruz. Rakiplerinden ayrılacak donanımda bir eğitim kataloğu ile her öğrencimizin hayallerine ulaşmasına aracılık ediyoruz. Dershane içerisinde öğrenci sadece ders görmeyip çalışma alanlarında çalışabilecekleri, birebir etüt yapabilecekleri, rehberlik ve eğitim koçluğu hizmetleri alabilmektedirler. Öğretmenlerimiz, alanlarında tecrübeli ve insan odaklı, anlayış sahibi kişilerden oluşmaktadır. Baştan sona eğitim için gerekli tüm donanımlar kurumumuz sayesinde sizlerle buluşmaktadır.

Ankara Dershanesi Vektör Fen

Ankara Dikmen dershaneleri içerisinde bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellikle her bir öğrencimize ayrı özenle çalışmalar sürdürmemiz. Önemli olan çoğunluğu yakalamaktansa tek tek her öğrencinin seviyesini yükselterek başarılı olmalarını sağlamaktır. Kurumumuzda, tyt ayt hazırlık, ara sınıflar (7, 8, 9) ve mezun gruplara kurs hizmeti verilmektedir. Kurumumuz, daha küçük yaş gruplarının bile rahatça gelebileceği bir konumdadır. Okula yardımcı kurslarda özellikle ara sınıflarda sağlam temeller oluşturulur. Bu sayede ileriki dönemlerde öğrenci zorluk çekmeden sınavlara hazırlanır. Temeli olmayan tyt ayt hazırlık ve mezun grupları ile de temel başlayarak son müfredata kadar dolu dolu bir içerikte eğitim verilir.

Kurum İçi Hizmetlerimiz

Ankara Dikmen dershaneleri arayışında olanlar için zengin içerikli bir eğitim kataloğu sunmaktayız. Her seviyedeki öğrenciyi yıl sonunda aynı başarı oranlarını yakalayacak şekilde dersler verilir. Bunun seviye tespit sınavı yapılarak sınıflar seviyelere göre ayrılır. İçerik olarak alanında en iyi yardımcı kitaplar ile çalışmaktayız. Öğrenciyi hayata hazırlarken ders almanın yanı sıra rehberlik hizmeti ve eğitim koçu hizmeti ile destekleyerek tam donanımlı bireyler yetiştirmekteyiz. Öğrenciler için hazırlanmış donanımlı kütüphane ortamı ile çalışmalarını derslerin haricinde de sürdürebilecekleri bir alan yaratmaktayız. Bireysel olacak şekilde veya gruplar halinde sınırsız etüt alma imkanlarına sahipler.  Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak için kuruma gelerek görüşme sağlayabilirsiniz.