Ankara Hüseyingazi Dershaneleri

Ankara Hüseyingazi dershaneleri olarak kaliteli ve farklı bir seviyede eğitim hizmeti sunmak, öğrencilerin seviyelerini arttıran ve başarıda istikrarı sağlayan bir eğitim kurumuyuz. Dershane eğitimi, ülkemizde okula paralel alınan ve sınavlara hazırlık için gerekli olan bir eğitim programıdır. Özellikle ortaokul ve liselerin son dönemlerinde yapılan TYT, AYT ve LGS sınavları, bir öğrencinin hayatı için önemli dönüm noktalarıdır. Sınava hazırlık sürecinde öğrencinin ders çalışmasının yanı sıra, iyi hazırlanmış plan ve programlarla zamanı iyi değerlendirmek ve doğru hamleler yaparak eksikleri tamamlamak, öğrencilerin daha emin adımlarla ilerlemesini sağlar. Ayrıca alanında uzman eğitmenler ve kaliteli yayınlar ile desteklendiğinde başarı kaçınılmaz olur. Sınav stresi veya sınav psikolojisi olarak karşılaşılan problemleri minimize etmek içinse öğrenci ve velilere rehberlik hizmeti verilmelidir.

Ankara Hüseyingazi dershaneleri hizmet programımız, bir öğrenci için gerekli olan bütün aşamalar ayrı ayrı düşünülerek hazırlanmıştır. Uzman kadrolarımız ve kaliteli yayınlarımız ile eğitim programımızı destekliyoruz. Profesyonel eğitim programımız ile öğrencilerimizin mutlak başarısını paylaşmak istiyoruz.

Profesyonel Eğitim Programı

Ortaokul ve lise öğrencilerinin 9 aylık sınava hazırlık süreci için profesyonel olarak hazırlanmış eğitim programı ile öğrencilerimizin bu sancılı süreci rahat atlatmasını hedefliyoruz. Eğitim programımız şu şekildedir.

  • Sınav sürecinin düzgün yönetilmesi oldukça önemlidir. Bu noktada öğrenci koçları devreye girer ve sınav süreci için program oluşturarak, programın işleyişini kontrol ederler. İşinde deneyimli öğrenci koçlarımız öğrenci-dershane-veli arasında köprü olur. Sorunları anında tespit eder ve kısa sürede çözüme erdirir. Koç öğretmeni ortalama 8-9 öğrenci ile ilgilenir. Amacımız birey özelinde çalışmalarımızı yürüterek başarıyı garantilemektir.
  • Hazırlık sürecinde öğrencilerin farklı konularda eksikleri olabilir. Her öğrencinin eksikleri tespit edilir ve duruma göre etüt ya da ek ders programı oluşturulur. Bir öğrenci eksik olduğu konulardan istediği kadar etüt alabilir.
  • Alanında uzman ve deneyimli kadrolarımız eşliğinde öğrencilerin derslerden %100 verim almasını hedefliyoruz.
  • İyi bir akademik kadro ile beraber kaliteli yayın ve doküman sunuyoruz. Yardımcı kaynaklarımız ile öğrencilerimizin elini güçlendiriyoruz.

Ankara Hüseyingazi dershanesi olarak mutlak başarıyı vaat ediyoruz ve ilgili kadrolarımız ile öğrencilerimizin başarıya yakalaması için tüm desteğimizi sunuyoruz.