Liseden mezuniyetini sağlamış olan öğrencilerin katılacakları AYT ve TYT dershane programları, lise mezuniyetini sağlamamış öğrencilere göre çok daha kapsamlı ve yoğun bir içeriğe sahiptir. Haftalık olarak ders saati ve ders günü konusunda daha yoğun olan bu öğrenciler, dershanede her imkandan güçlü bir şekilde faydalanarak, neredeyse günün büyük bir vaktini dershanede geçirecektir.

Ankara Kızılay Vektörfen Dershanesi olarak kurumumuz tarafından hazırlanan mezun dershane programında da benzer bir şekilde yoğun bir program yer almaktadır. Bu yoğun program içerisinde her gün gerçekleştirilen dersler, etütler, soru çözümleri, konu anlatımları ve haftalık denemeler öğrencilerin çalışma disiplini elde etmesini sağlar. Bu sayede disiplinli bir program elde eden öğrenci, eksiksiz bir hazırlık süreci tamamlayabilir.

Vektörfen Dershanemizin sunduğu Ankara mezun dershane programı sayesinde bu avantajlar elde edilirken, fiyat açısından da en uygun rakamların sağlanmasına özen gösterilmektedir. Bu çerçevede Ankara ilinde mezun dershane programı için elde edilebilecek en ideal rakamlar ile ödeme planları hazırlanarak ailelerimize destek sağlanmaktadır. Bizim için en önemli nokta, ailelerimizin bütçelerine uygun şekilde çocukları için gelecek programlarını sağlayabilmesidir.