Ankara Mezun Dershane Programı İçeriği

Lise mezuniyetini tamamlamış öğrencilerin artık üniversite eğitimi için belirli bir karara varmış olması ve mesleki kariyer seçimlerini yapmış olması gerekir. Keza lise eğitimi sırasında sözel, eşit ağırlık ve sayısal gibi bir alan üzerinden mezun olan öğrenciler, hukuk veya tıp gibi bir bölüm seçmiş olabilirler. Bu durumda da sonraki süreçte mezun dershane programına katılmak istediklerinde, yine bu seçime göre bir programla eğitim almaları gerekir.

Ankara Kızılay Vektörfen Dershanesi olarak kurumumuzdan AYT-TYT hazırlık eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikle karşılıklı görüşme ile program seçimi sağlıyoruz. Çünkü üniversite hazırlık kursu için dershanemize kayıt olan her öğrenci, profesyonel koçluk desteği almaktadır. Bu destek sayesinde de en iyi çalışma sistemi sağlanmaktadır.

Öğrenciler mezun oldukları alan haricinde de üniversite seçimleri yapma imkanına sahip olduğu için istedikleri noktada ek kaynaklar ve dersler ile bu durumda da avantaj elde edebilir. Ankara mezun dershanede öğrencilerimiz için verilen profesyonel koçluk sayesinde alınması gereken dersler, bu derslerde yer alan eksiklikler ve ihtiyaç bulunan tüm kaynaklar tespit edilir. Bu sayede öğrencinin akademik durumu, başarı grafiği ve ihtiyaçları tekrar tekrar belirlenerek süreç sınav dönemine kadar devam ettirilir. Temel amaç, öğrencilerimizin mutlak olarak istedikleri başarıya ulaşmasında ki engelleri ortadan kaldırabilmektir.