YKS Kursumuz (TYT Kursu – AYT Kursu) Meb’in okul açılış takvimi öncesi seviye belirleme sınavı ile başlayacaktır. Okulların açılmasına kadar geçen sürede hafta içi her gün 6 saat dönem öncesi alan derslerinden netleri eşitlemek amacıyla yoğun bir hazırlık programı uygulanmaktadır. 2022 YKS Ankara Hazırlık Kursu olarak Kızılay Vektörfen‘in amacı öğrencilerimizin TYT Konularını büyük bir kısmını erken bitirip, sene boyunca hedeflerimize daha rahat ve psikolojik baskı olmadan ulaşmaktır.

Ankara Kızılay Vektörfende mezun öğrencilerimizle ise kursumuz okullarla birlikte başlayacaktır. Mezun öğrencilerimiz ile hafta içi 1 gün deneme diğer  4 gün aktif ders işlenecektir.

Sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde, hijyenik ortamda derslerimiz işlenmektedir.

Derslerimiz alanında uzman soru yazarı branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Mentor öğretmenlerimiz öğrencinin dersine giren branş öğretmenlerimizden seçilmektedir. Yapılan deneme sınavları sonuçları düzenli olarak analiz edilip etüt ve birebir ders desteği mentor danışmanımız ve rehber öğretmenimiz tarafından sağlanmaktadır.