Üniversiteye Hazırlık Dershaneleri (Ankara)

Üniversite hepimizin bildiği üzere öğrencilerin eğitim süreçlerindeki son basamağıdır. Öğrencilerin sosyal hayattaki kariyer yolculuklarına attıkları ilk basamağıdır. Dolayısı ile üniversite sınavları da bu basamağın zeminidir. Zemini iyi hazırlanılmış bir sınav süreci basamakların daha kuvvetli adımlarla çıkılmasını sağlar. Biz de kurumsal olarak bu süreçte öğrencilerimizi kariyer basamaklarında yalnız bırakmıyor ve 1 numaralı destekçileri oluyoruz. Alanında profesyonel hocalarımızın eğitimleri ile öğrencilerimizin hem sosyal hem de eğitim hayatlarındaki gelişimlerini destekliyoruz.

Dershane ve İşbirlikli Öğrenme (aile-öğrenci, kurum-öğrenci, kurum-aile, aile-öğrenci)

Kurumumuzun hedefleri arasında geleceği için çalışan bilgili ve saygın bireyler yetiştirmek baş göstermektedir. Kurumumuz aynı zamanda milli ve manevi değerlerle özen göstererek çalışmalarını sürdürmektedir. Öğrencilerimizde görmek istediğimiz özellikleri kendisinde barındıran profesyonel eğitimci kadromuz ile hedeflerinize birlikte yürüyoruz. Kurumsal olarak velilerimizle de sıklıkla işbirliği içinde olmaya özen gösteriyoruz. Kurumumuzda sağlanan uygun ders ortamının evde de devam edebilmesi için velilerimizi bilgilendiriyoruz. Öğrenciler en kaliteli şekilde eğitimlerini alıp başarı basamaklarını çıkarken aileler de çocuklarının başarılarını izlemenin keyfini sürer.

Dershanede Eğitim ve Hedefler:

Kurumumuz monotonlaşmış eğitim tekniklerini bir kenara bırakarak modern dünyaya uygun ve başarı odaklı bir sistem benimsemektedir. Sonucunda ise öğrencilerimiz daima en iyi ve en güncel sistemde eğitimlerini alabilmektedir. Kurumumuz araştıran, sorgulayan, düşünen, harekete geçen bireyler yetiştirmeyi amaçlar ve eğitim strateji ve yöntemlerini bu doğrultuda belirler. Eğitimin en rahat koşullarda gerçekleştirilebilmesi için de düşük sınıf mevcutlu sistem benimseyerek her öğrencinin derse katılımını sağlar. Kurumumuzda iyi ve kaliteli eğitim için gerekli bütün şartlar bulunmaktadır.

Dershane Eğitiminde Kazanımlar:

Kurumumuz öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişimin sağlıklı ve düzgün akmasını sağlayarak verilen eğitimi ileri boyutları taşımaktadır. Aynı zamanda öğrencinin bu stresli döneminde kendini konforlu ve rahat hissedebilmesi için aidiyet duygusu ile rehber olmayı kendine amaç edinmiştir. Kurumumuz, dershane arayışında olanlar için birçok avantajı içerisinde bulunduran çok yönlü bir merkezdir. Bu çok yönlü hazırlanmış sistemimiz ile öğrenci rakiplerine göre daha avantajlı hale gelmektedir. Üniversiteye hazırlık Ankara ilinde öğrencilerin güvenilir bir ortamda, kaliteli bir eğitim alabilmesi için profesyonel eğitim kadromuz ile öğrencilerimizi hedefleri doğrultusunda donanımlı ve programlı altyapımız ile destekleyerek yanınızdayız.